• Sławek2
  • MAJOR
  • kutno1
  • kardia

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • Dekra2.png
  • SoftNet2.png
  • ANNA-6.jpg
poniedziałek, 04 lutego 2019 11:46

Za alkohol i prędkość stracili prawa jazdy

Tylko przez ostatnie dwa dni gostynińscy policjanci zatrzymali aż trzy prawa jazdy za dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym i jedno w efekcie obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy. Policjanci będą bacznie obserwować kierowców, którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach. 

Gostynińscy policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważące łamanie ograniczeń prędkości. Tylko w przeciągu dwóch dni policjanci gostynińskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.  Niechlubnym rekordzistą okazał się 41-latek, który Mercedesem pędził z prędkością 118 km/h. Pozostali kierowcy również jechali z prędkością przekraczającą 100 km/h, a wszędzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Wszyscy trzej mężczyźni już stracili dokumenty i zostali ukarani wysokim mandatem, a ich „konto” zasiliło 10 punktów karnych. 
Natomiast wczoraj w Klusku dzięki właściwej postawie jednego z uczestników ruchu drogowego został zatrzymany kierowca pojazdu marki Opel będący pod działaniem alkoholu. Świadek widząc pojazd poruszający się całą szerokością jezdni ujął kierowcę, zabrał mu kluczyki i poinformował o tym fakcie dyżurnego gostynińskiej jednostki. Patrol, który został skierowany we wskazany rejon zatrzymał 70-letniego kierującego. Poziom alkoholu w organizmie wykażą badania krwi, któremu został poddany 70-latek. Prawo jazdy już zostało mu odebrane przez mundurowych. 
Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość i kierowanie pod działaniem alkoholu to nadal główne przyczyny wypadków drogowych. 


podkom. Dorota Słomkowska 
KPP w Gostyninie

Czytany 1302 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
Retro
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok