• kardia
  • Sławek2
  • MAJOR
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • Dekra2.png
  • ANNA-6.jpg
  • SoftNet2.png
poniedziałek, 11 marca 2019 16:52

II Powiatowe Targi Edukacji i Rozwoju w Gostyninie

W czwartek 14 marca w godzinach 10:00 -13:00 na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie odbędą się II Powiatowe Targi Edukacji i Rozwoju. W organizację tego przedsięwzięcia włączyły się: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku i Wojewódzki Urząd Pracy oddział w Płocku.

W Targach biorą udział przedstawiciele szkół wyższych, szkół policealnych, instytucji działających na rynku pracy oraz pracodawców.

Spośród uczelni wyższych swój udział potwierdziły m.in. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej z Warszawy, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kazimierza Wiekiego z Bydgoszczy, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Płocka, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica.

Wśród pracodawców swoje oferty zaprezentują m.in. : ORLEN Serwis S.A., ORLEN KolTrans S.A., Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna.

W Targach wezmą również udział agencje pracy, które przedstawią młodzieży aktualne oferty pracy na rynku lokalnym i europejskim.

Młodzież uczestnicząca w Targach będzie mogła wziąć udział w prelekcjach dotyczących rynku pracy przygotowanych przez przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku, Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyninie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Płocku.

Zamiarem jest, aby Targi przyniosły wiele korzyści młodzieży kończącej edukację we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Czytany 786 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
Retro
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok