• Sławek2
  • MAJOR
  • kutno1
  • kardia

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • Dekra2.png
  • SoftNet2.png
  • ANNA-6.jpg
  • JGoebiewski.png
czwartek, 02 maja 2019 15:07

Biegi w rocznicę uchwalenia Konstytucji

We wtorek (30.04) na terenie MOSiR przy ul. Sportowej odbyły się biegi terenowe z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja o Puchar Dyrektora Placówki "ALIOR BANKU" w Gostyninie.

Wyniki biegów:

Dziewczęta – 2008 i mł. - 600 m

  1. Natalia Golus (SP 1)
  2. Oliwia Marcinkowska (SP Emilianów)
  3. Natalia Sarzała (SP 3)
  4. Julia Kryska (SP 3)
  5. Kasia Mayszkowska (SP 3)
  6. Małgorzata Cichońska (SP 3)
  7. Agata Oniśk (SP 5)
  8. Maja Oniśk (SP 5)
  9. Ania Kacprzak (SP 1)
  10. Oliwia Olszyca (SP 190 Łódź)
  11. Nikola Ciastek (SP 1)

Chłopcy – rocznik 2008 i mł. - 600 m.

  1. Konstanty Kącki (SP 115 Warszawa)
  2. Jakub Majchrzak (SP 1)
  3. Hubert Tyszkiewicz (SP Zwoleń)
  4. Adam Piętka (SP 5)
  5. Łukasz Maśnicki (SP 12 Płock)
  6. Norbert Godlewski (SP Solec)
  7. Szymon Chrobot (SP Solec)
  8. Kuba Rojewski (SP 1)

Dziewczęta – rocznik 2006/2007 – 800 m

  1. Roksana Rękawiecka (SP 3)
  2. Klaudia Tyszkiewicz (SP Zwoleń)
  3. Alicja Jędrzejczak (SP Teodorów)
  4. Vanesa Justyńska (SP 1)
  5. Marta Reńda (SP 3)
  6. Nikola Wilk (SP 3)
  7. Maja Frankowska (SP 1)
  8. Oliwia Zielińska (SP 1)
  9. Magdalena Lewandowska (Sp 3)
  10. Maja Dziubała (SP 1)
  11. Ada Karaskiewicz (SP 1)

Chłopcy – rocznik 2006/2007 - 800 m

  1. Patryk Rybicki (SP Białotarsk)
  2. Przemek Błaszczyk (SP 1)

Dziewczęta – rocznik 2003/05 – 1000 m

  1. Augustyniak Natalia (SP Teodorów)
  2. Julia Asakowska (SP 3)
  3. Wiktoria Brzezińska (SP 3)
  4. Natalia Grudzińska (SP 1)
  5. Julia Grobelska (SP 3)
  6. Oliwia Smolińska (SP 3)
  7. Sabina Stasiak (SP 3)
  8. Klaudia Kwiatkowska (SP 1)
  9. Dominika Lada (SP 3)
  10. Laura Kaniera (SP 3)

Chłopcy – rocznik 2003/05 – 1000 m

  1. Grzegorz Boruszewski (SP 5)
  2. Adrian Kaczmarek (SP 1)
  3. Dominik Ciechomski (SP 1)
  4. Dominik Kaniera (SP 3)
  5. Albert Smyczyński (SP 1)
  6. Sebastian Adamczyk (SP 1)
  7. Artur Szkudlarek (SP 1)

Mama + dziecko w wieku przedszkonym (2012 i mł.)

  1. Alicja Piętka + Agnieszka Perczyńska
  2. Myszkowski Kacper + Myszkowska Marlena
  3. Rękawiecki Fabian + Rękawiecka Izabela
  4. Romańska Hania + Romańska Milena
  5. Banach Barbara + Banach Joanna
  6. Maśnicki Tomasz + Maśnicka Agnieszka + Lena Kalisz
  7. Amelia Głowacka + Elżbieta Myzia-Głowacka
  8. Oniśk Aleksandra + Oniśk Małgorzata
  9. Małecki Kacper + Małecka Katarzyna

Kobiety Open – rocznik 2002 i starsze – 2000 m

  1. Agnieszka Fabisiak (Gostynin)
  2. Joanna Banach (Gostynin)
  3. Sylwia Rybińska (Gostynin)

Mężczyźni Open – rocznik 2002 i starsi – 3000 m

  1. Andrzej Piętka (Gostynin
  2. Michał Jędrzejczak (Gostynin)
  3. Kacper Majewski (Bolesławów)
  4. Kacper Wypłosz (LO Płock)
  5. Michał Boruszewski (Gostynin)
  6. Adam Berliński (LO Gostynin)
  7. Damian Dzięgielewski (LO Gostynin)
  8. Dominik Topólniak (Warszawa)
  9. Piotr Mrówka (Gostynin)
  10. Paweł Kalinowski (Gostynin)
  11. Adam Piętka (Gostynin) (PK)

Za zajęcie miejsc I-II w poszczególnych kategoriach (dzieci/młodzieży/mama+dziecko) uczestnicy otrzymali statuetki, medale, za miejsca I-X i pamiątkowe dyplomy.

Za zajęcie miejsc I-II w kategoriach -”Open” Kobiet i Mężczyzn uczestnicy otrzymali puchary, medale, za miejsca I-X i pamiątkowe dyplomy.

Fundatorem nagród był „ALIOR BANK” Placówka Gostynin.

W imieniu uczestników Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Placówce „ALIOR BANKU” w Gostyninie za przekazane nagrody.

Czytany 585 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
Retro
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok