• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • SoftNet2.png
  • BANER-G24-1.jpg
  • BANER-G24-2.jpg
czwartek, 20 czerwca 2019 15:54

Chrystus dotrzymuje słowa [audio]

W tym roku procesja Bożego Ciała przeszła z kościoła Miłosierdzia Bożego do kościoła parafii św. Marcina. Ks. Marcin Milewski: Uroczystość Bożego Ciała ma nam przypomnieć, że Chrystus dotrzymuje słowa.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa rozpoczęła się Eucharystią w kościele Miłosierdzia Bożego, którą sprawowali proboszczowie obu naszych parafii: ks. Ryszard Kruszewski i ks. Andrzej Rutkowski.

W homilii ks. Marcin Milewski mówił aby nie miłować tylko słowem ale czynem. Kapłan podkreślał, że Bóg jest zawsze z nami. - Procesja Bożego Ciała to nie jest zwykły spacer ale dopełnienie obietnicy Bożej obecności.

Podczas procesji Gostyninianie modlili się przy czterech ołtarzach przygotowanych na terenie miasta. Na koniec uroczystości już przy kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła ks. dziekan Ryszard Kruszewski podziękował za liczne przybycie wiernych i piękne świadectwo wiary.

and.

 

 

Czytany 2007 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok