• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • BANER-G24-2.jpg
  • SoftNet2.png
sobota, 24 marca 2018 17:47

Kolejna akcja krwiodawstwa "SpoKREWnieni służbą" w naszym powiecie

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji objął patronatem akcję pt. ,,spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym - poprzez honorowe oddawanie krwi.

Akcja prowadzona jest na terenie całego kraju w okresie 1.03 -31.03.2018 roku, w ramach której funkcjonariusze służb podległych MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew dla osób chorych oraz ofiarom wypadków.

Akcja poboru krwi na terenie naszego powiatu z udziałem strażaków oraz policjantów, zaplanowana została na dzień 26.03.2018 roku w godzinach 9.00 – 13.00. Krew będzie można oddać w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddział Terenowy w Płocku, w tym dniu zlokalizowanym na parkingu przed Urzędem Miasta Gostynina ul.Rynek.

Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o wsparcie tak szlachetnej akcji poprzez osobisty udział.

Wspólne działania służb mundurowych oraz społeczeństwa, mają dać poczucie wzajemnego wsparcia oraz integracji społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa.

Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem !

KP PSP Gostynin/ KPP Gostynin

Czytany 1072 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok