• kardia
  • Sławek2
  • MAJOR
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • Dekra2.png
  • SoftNet2.png
  • BANER-G24.jpg
  • MGajewska.png
czwartek, 05 kwietnia 2018 18:18

Utworzenie klasy IV A w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie

W dniach 14-15 marca odbyły się spotkania dyrekcji szkoły, Burmistrza Miasta Gostynina Pawła Kalinowskiego oraz Radnych Rady Miejskiej w Gostyninie z rodzicami uczniów kandydatów do klas czwartych gostynińskich szkół, podczas których ustalono termin imprezy szkolnej „Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV”.

Zainteresowani uczniowie wraz z rodzicami zwiedzali wszystkie pracownie szkolne, oglądali pokazy wykonane przez uczniów uczestniczących w zajęciach następujących kół zainteresowań:

Koło gier logicznych,

Koło robotyki,

Koło informatyczne,

Koło szachowe,

Koło fizyczne,

Koło języka angielskiego,

SKS- zajęcia taneczne.

Wszyscy uczestnicy spotkania chwalili bardzo dobre warunki do nauki, wyposażenie szkoły oraz zaprezentowaną ofertę edukacyjną wzbogaconą o dodatkowe zajęcia pozalekcyjne min. naukę drugiego języka i pływania.

W wyniku podjętych działań do klasy IV a zapisało się 24 uczniów (14 dziewczynek i 10 chłopców) , ze Szkoły Podstawowej nr 1w Gostyninie – 15 osób a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie – 9 osób.

Mamy nadzieję, że decyzja rodziców o podjęciu nauki w klasie IV A Szkoły Podstawowej Nr 5 w Gostynie zachęci pozostałych jeszcze niezdecydowanych do zapisania się.

Robert Pypkowski

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5

Czytany 1743 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
Retro
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok