• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • BANER-G24-2.jpg
  • SoftNet2.png
wtorek, 15 sierpnia 2017 20:54

Wakacyjne spotkania z malarstwem w Suserzu

Po raz jedenasty gospodarstwo agroturystyczne w Holendrach 21 gm. Szczawin Kościelny prowadzone przez Halinę i Henryka Wyrwów będzie gościć od 14 do 19 sierpnia artystów na plenerze malarskim. Plenerowi towarzyszy wystawa zbiorowa „Powroty”, której wernisaż odbędzie się we czwartek 17 sierpnia o godz. 1745. Wernisaż jak i wystawa dostępna dla zwiedzających w niedziele do 3 września w godzinach 1000 - 1400 będą tradycyjnie w sali parafialnej w Suserzu. Na wystawie swoje prace zaprezentują Izabela Bigielmajer, Zofia Datko, Katarzyna Gągol, Emilia Gdak, Hubert Gdak, Łukasz Jankowicz, Sylwia Kacprzak, Arkadiusz Karapuda, Łukasz Majcherowicz, Mike Pease, Grzegorz Pieniak, Sylwester Piędziejewski, Szaweł Płóciennik, Ewa Przanowska, Magda Przanowska, Maciej Sęczawa, Agata Słowak, Piotr Wesołowski, Sylwia Wirska, Anna Vostruchovaite, Agata Zorii artyści wywodzący się ze środowiska warszawskiej ASP. Tytułowe „powroty” rozumiane wielorako są nie tylko powrotami w czasie i przestrzeni na plener w Holendrach, wielu bowiem twórców w plenerze i suserskich wystawach bierze udział po raz kolejny; część z nich m.in. Izabela Bigielmajer czy Sywester Piędziejewski – organizator wszystkich plenerów - w plenerach i wystawch uczestniczą od początku ich organizowania; to także powroty do malarskich tematów i motywów i wreszcie – jak w biblijnej przypowieści – opowiadanie o tym do czego zdolny jest człowiek.

Marian Żuchniewicz

Czytany 2039 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Cyrk Safari w Gostyninie ART ENERGY »

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok