• kutno1
  • Sławek2
  • kardia
  • MAJOR

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • Dekra2.png
  • ANNA-6.jpg
  • SoftNet2.png
piątek, 27 kwietnia 2018 10:22

Licealiści na patrolach z gostynińską policją

Uczniowie I LO PUL w Gostyninie wspólnie z policjantami, po raz kolejny, odbędą służby patrolowe w ramach projektu „Młodzieżowe patrole obywatelskie”. 

„Młodzieżowe patrole obywatelskie” to wspólne działanie profilaktyczne policjantów KPP w Gostyninie oraz I LO PUL w Gostyninie. W ramach projektu uczniowie mają możliwość uczestniczenia w patrolu wspólnie z policjantami. Oprócz obserwowania codziennych obowiązków policjanta, młodzież ma możliwość uczestniczenia w akcjach profilaktycznych skierowanych m.in. do osób starszych czy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 
Licealiści podzieleni zostali na grupy i przydzieleni do dzielnicowych oraz policjantów ruchu drogowego. Młodzież asystować będzie policjantom w ich codziennych obowiązkach służbowych. Każdy patrol rozpoczyna się od odprawy służbowej, a następnie wyrusza do służby. 
W pierwszym dniu wspólnych patroli licealistów przywitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie nadkom. Radosław Romanowski, który wyraził zadowolenie z aktywnej postawy młodych ludzi. 

podkom. Dorota Słomkowska 
KPP w Gostyninie

patrol2

Czytany 1072 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
Retro
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok