• bsbs
  • choinki2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • 0001.jpg

DEKRA

  • SoftNet2.png
  • kino.jpg
  • kino2.jpg
czwartek, 10 maja 2018 17:27

Otwarte spotkanie na Leśnej i Zielonej

Burmistrz Paweł Kalinowski spotkał się z mieszkańcami ulic Leśnej i Zielonej. W tym roku rozpoczęły się prace projektowe na ich modernizacje. 

Na spotkanie przybyli także: zastępca Burmistrza Halina Fijałkowska, urzędnicy Wydziału ds. Dróg oraz projektant Paulina Kukla z firmy Arigold z siedzibą w Gdyni.

- Zaproponowałem konsultację, aby omówić zmiany i uwzględnić ewentualne uwagi w ciągach pieszych przy ulicy Leśnej oraz przeanalizować modernizację ulicy Zielonej w związku z opracowywanym projektem budowlanym. Zależy nam, aby przedsięwzięcia były trafione i użyteczne, a mieszkańcy w pełni świadomi. Niestety dotychczas zdarzały się sytuacje, że po zrealizowanej inwestycji mieszkańcy przychodzili do mnie z uwagami i zastrzeżeniem, wtedy kiedy już nie dało się nic zrobić - mówi Paweł Kalinowski.

Spotkania były wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Burmistrz ma nadzieję, że kolejne spotkania również dopiszą dobrą frekwencją.
- Dziękuję za przybycie na spotkanie i cieszę się, że mieszkańcy podzielili się ze mną obiekcjami, nie tylko dotyczącymi jakości stanu dróg i chodników, ale także zachowania bezpieczeństwa na ulicach czy estetyki. Wszystkie uwagi zostały wysłuchane i będą brane pod rozwagę przy ostatecznych decyzjach. 

and.

zielona1

Czytany 1671 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE


doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok