• kutno1
  • bsbs
  • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

  • AKmedia.png
  • BANER-PSY-G24.jpg
  • SoftNet2.png
piątek, 30 listopada 2018 20:51

Pasowanie w SP 5

W piątek (30.11) w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się „Pasowanie Pierwszaków”.

Uroczystość pasowania na ucznia to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły. Podczas uroczystości pierwszaki zaprezentowały to, czego się już nauczyły i pokazały, iż zasługują na miano uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że jesteście w gronie naszych uczniów! Życzymy wytrwałości w dążeniu do celów oraz samych sukcesów!

Ślubowanie klas pierwszych połączone było z uroczystym odsłonięciem tablicy pamiątkowej, upamiętniającej 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali się do tego wydarzenia dużo wcześniej. Dziewiątego listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca 100- lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W wydarzenie to, zaangażowała się cała społeczność szkolna. Przygotowano biało- czerwone dekoracje w całej szkole, o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Przed budynkiem szkoły posadzony został Dąb Niepodległości. Następnie uczniowie i nauczyciele przeszli ulicami naszego miasta.

Ostatnim etapem naszego przedsięwzięcia było zebranie wystarczającej kwoty na zakup, a następnie odsłonięcie tablicy pamiątkowej- upamiętniającej 100- lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, która miała miejsce
w naszej szkole w dniu dzisiejszym.

gm1

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • 20200120_100703.jpg
  • 20200120_154014.jpg
  • bielinska.png
  • 20200120_100723.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok