• garstka
  • wegiel
  • NOVABUD2

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

siadaczka24

 

  • AKmedia.png
  • SoftNet2.png
poniedziałek, 17 grudnia 2018 14:54

Trener wrotkarstwa Łukasz Flejszer dziękuje za głosy oddane w Budżecie Obywatelskim 2019

Trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Zwoleń-Team (sekcji wrotkarskiej), Łukasz Flejszer  składa podziękowania wszystkim mieszkańcom Gostynina, którzy oddali swoje głosy na projekt nr 12 zakładający przeprowadzenie ogólnopolskich zawodów sportowych we wrotkarstwie rekreacyjnym i szybkim pn. "II wyścig o puchar Siemowita w Gostyninie w ramach pucharu Polski" z udziałem 400 uczestników.

W tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego ogólnopolskie zawody o randze pucharu Polski uzyskały 1054 głosy i zajęły pierwsze miejsce z 17 projektów. Ponadto drugie miejsce zajął projekt nr 13wieczorne przejazdy na wrotkach, łyżworolkach, deskorolkach ulicami Gostynina pn. "Roller- Nightskating w Gostyninie" polegający na zorganizowaniu 6 przejazdów dla mieszkańców Gostynina:dzieci, młodzieży, dorosłych w godzinach nocnych (20:00-21:00) ulicami miasta. Na trasie obecne będzienagłośnienie z muzyką i organizowane dodatkowe atrakcje, w tym możliwość przebierania się w kostiumy. Każdy z sześciu eventów odbędzie się „średnio - raz w miesiącu”, głównie w piątki przy sprzyjającej aurze, w okresie marzec-październik 2019 r. po zabezpieczeniu trasy przez służby mundurowe, pracowników ochrony fizycznej, służby medycznej oraz wolontariuszy.

Drodzy mieszkańcy Gostynina, jesteście wspaniałym przykładem integracji wokół wspólnego celu dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Dziękuję rodzicom, sympatykom naszej szkółki wrotkarskiej za pozytywną energię oraz ogromne zaangażowanie podczas kampanii promocyjno-informacyjnej naszych projektów.


Bardzo cieszę się, że nasza inicjatywa spodobała się tak licznej grupie naszego miasta. Wszyscy czujemy wewnętrznie radość z wykonania zadania nr 12 i 13, które sobie założyliśmy i które wynikało z potrzeby  zorganizowania nowej aktywności fizycznej w Gostyninie.


Gratuluję wszystkim liderom, którzy zdobyli zaufanie mieszkańców Gostynina.


Łukasz Flejszer 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • J.png
  • zajac.png
  • W.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok