• garstka
 • wegiel
 • kutno1

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

 • kondolencje2.jpg
 • AKmedia.png
 • BAD-BOY-BANER.jpg
 • SoftNet2.png
czwartek, 24 stycznia 2019 11:06

Gostynińscy policjanci podsumowali 2018 rok

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie w środę (23.01) odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę gostynińskich policjantów. W spotkaniu uczestniczyli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego. 

Meldunek o rozpoczęciu odprawy służbowej mł.insp. Mirosławowi Jedynakowi złożył Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Dariusz Dutkowski. Jako pierwszy głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski, który omówił sytuację kadrową jednostki, a także podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego. Komendant przedstawił także kierunki pracy i zadania, jakie czekają funkcjonariuszy w tym roku oraz podziękował za dotychczasową służbę. Wyrazy uznania i podziękowania skierował również do przedstawicieli samorządu terytorialnego za dobrą współpracę na rzecz bezpieczeństwa obywateli powiatu gostynińskiego. 
Następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie nadkom. Radosław Romanowski przedstawił informację na temat stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz zaprezentował efekty pracy i działań profilaktycznych prowadzonych przez policjantów Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego. 
Podsumowując odprawę Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak ocenił pozytywnie pracę gostynińskiej komendy. Podziękował gostynińskim policjantom i samorządowcom za dobrą współpracę, a także zwrócił się z apelem o dalszą dobrą służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gostynińskiego. Podkreślił, że najważniejszym priorytetem i głównym miernikiem oceny Policji jest zadowolenie obywateli z jakości pracy policjantów i eliminacja zachowań szczególnie uciążliwych społecznie. 
Na zakończenie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili znaczenie służby, jaką na co dzień pełnią gostynińscy policjanci. Pogratulowali osiągnięć oraz podziękowali za dotychczasową współpracę, zapewniając swoje wsparcie w działaniach funkcjonariuszy. 
W odprawie rocznej podsumowującej pracę gostynińskich policjantów wzięli udział: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki Gabriel Wieczorek, Wójtowie gmin powiatu gostynińskiego – Barbara Stępniak, Krzysztof Woźniak i Edmund Zieliński, a także pracownicy i policjanci. 

podkom. Dorota Słomkowska 

O
KPP w Gostyninie 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20200227_090701.jpg
 • 20200227_090643.jpg
 • EDalek.jpg
 • HFilipczak.jpg
 • PWilinski.jpg
 • 20200228_135657.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok