• garstka
 • kutno1
 • bsbs

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

 • AKmedia.png
 • SoftNet2.png
 • BANER-PSY-G24.jpg
wtorek, 26 lutego 2019 19:21

"Jedynka" zaprasza

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej przy ulicy Ozdowskiego w Gostyninie trwa REKRUTACJA DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO, ODDZIAŁÓW ZEROWYCH ORAZ KLAS PIERWSZYCH na rok szkolny 2019/2020. W związku z tym zachęcamy Państwa do wyboru naszej szkoły - szkoły ze stuletnią tradycją i licznymi osiągnięciami.

Nasza szkoła to placówka kameralna, żadne dziecko nie jest tu anonimowe, zapewniamy jednozmianowość klas I i IV-VIII. Szkoła posiada oddzielną strefę dla młodszych dzieci, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa, oddzielne szatnie oraz szafki dla uczniów klas IV-VIII. Dodatkowo na poziom bezpieczeństwa wpływa zamontowany w całej szkole monitoring i aktywne dyżury nauczycieli. W każdej z sal, przeznaczonych na potrzeby uczniów najmłodszych, znajdują się kąciki tematyczne oraz miejsce przeznaczone do swobodnej zabawy. Do dyspozycji dzieci przez cały czas pobytu w szkole są pielęgniarka oraz świetlica czynna wg zapotrzebowań, które rodzice określają na początku każdego roku szkolnego. Szkoła posiada ponadto dwie wyremontowane sale gimnastyczne, salkę korekcyjną, plac zabaw dla dzieci ze sprzętem do zabaw i rekreacji, stołówkę szkolną przygotowującą na miejscu smaczne, zdrowe posiłki, bibliotekę z bogatą w książki czytelnią. Ponadto możemy się pochwalić kreatywną, wspierającą rozwój młodych umysłów ofertą zajęć dla najmłodszych oraz pięknie umeblowanymi salami lekcyjnymi, w tym nową pracownią komputerową. Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest boisko ORLIK, z częścią główną do gry w piłkę nożną, mniejszym boiskiem do gry w koszykówkę oraz bieżniami treningowymi do konkurencji lekkoatletycznych. Szkoła dostosowana jest do potrzeb uczniów niepełnosprawnych, a także zapewnia szeroko rozumianą pomoc specjalistyczną w postaci zajęć logopedycznych, rewalidacyjnych, korekcyjno – kompensacyjnych czy wyrównawczych. Istnieje także możliwość skorzystania z pomocy pedagogicznej. Dla uczniów pragnących rozwijać swoje pasje istnieje szeroka gama kół zainteresowań. Nasza szkoła promuje zdrowy styl życia, wspomaga wychowawczą funkcję rodziny, stara się zapobiegać zachowaniom problemowym. Poza zajęciami szkolnymi bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym poprzez wizyty w kinie, teatrze, muzeum, realizujemy projekty, uczestniczymy w zawodach i konkursach, w których zajmujemy wysokie lokaty. Jesteśmy szkołą przyjazną obcokrajowcom. Do naszej szkoły uczęszczają dzieci nie tylko polskiego pochodzenia, a nasi uczniowie od lat uczestniczą w wymianach międzyszkolnych z dziećmi z różnych państw europejskich. Nasza placówka jest cały czas modernizowana, a metody pracy nauczycieli udoskonalane. Zapraszamy na naszą szkolną stronę www oraz na profil facebookowy, aby przekonać się jak wiele dobrego się u nas dzieje...

RODZICU, PRZYJDŹ, ZOBACZ, POKAŻ DZIECKU NASZĄ SZKOŁĘ…

WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY...

Szczegóły rekrutacji dostępne są na stronie www.sp1gostynin.edu.pl w zakładce INFORMACJE DLA RODZICÓW – ZASADY REKRUTACJI oraz w sekretariacie szkoły pod nr telefonu 24-235-22-67

Dyrekcja SP1

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • ZNowicki.jpg
 • IKazmierczak.jpg
 • 20200120_154014.jpg
 • DMaciag.jpg
 • bielinska.png
 • 20200120_100703.jpg
 • 20200120_100723.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok