• NOVABUD2
  • spac
  • baner do internetu 1000 x 300
  • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

wtorek, 12 marca 2019 15:12

Utalentowana Trójka

8 marca był w SP3 prawdziwym świętem: rozśpiewanym, roztańczonym i niezwykle kolorowym. Tego dnia odbyła się kolejna już edycja szkolnego przeglądu talentów.

W tym roku uczestnicy konkursu nie rywalizowali o statuetki i miejsca na podium, wszyscy zostali nagrodzeni za ogromny talent, odwagę i chęć, by podzielić się swoją pasją z innymi. Nie oznacza to jednak, że artyści nie byli obserwowani, wręcz przeciwnie: ich występy oceniali goście – specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Artystom plastykom, czyli Basi Kępowicz, Filipowi Godlewskiemu, Olivii Wyeth, Amelii Kopiec, Zosi Głuszek, Antoninie Pietrzak i Agacie Brzezowskiej bacznie przyglądał się pan Krzysztof Koper.

Grę na instrumentach, którą zaprezentowali: Amelka Korpowska, Rafał Czura, Paulinka Rusak i Kuba Bartosiak, oceniła pani Katarzyna Lisicka ze Szkoły Muzycznej w Gostyninie.

Z niezwykłymi pokazami tanecznymi Mai Sosnowskiej, Igi Krawczyk, Gabrysi Motyki, Amelki Kopruckiej, Karoliny Humańskiej i Ani Pospieszyńskiej zmierzyła się pani Iwona Markus.

Najsilniejsza reprezentacja śpiewających uczestników (Julka Ciarka, Ania Kaźmierska, Weronika Rudzińska, Marysia Romanowska, Max Dobrowolski, Kacper Lewandowski, Igor Tyrajski, Natasza Pisarska, Oliwia Możdżeń, Hania Kaczmarek, Kacper Zaremba, Kasia Myszkowska i Agnieszka Strojecka) otrzymała cenne wskazówki od Dyrektora Szkoły pana Adama Matyszewskiego.

Oprócz wymienionych wyżej, na imprezie gościliśmy również panie wicedyrektor: Małgorzatę Krajewską i Beatę Wasiak-Grudzińską, reprezentujące Radę Rodziców panie: Anetę Rudzińską i Marlenę Rutkowską, a także wielu rodziców i dziadków dumnych ze swoich pociech. Występy zachwyciły i poderwały do zabawy publiczność. Z pewnością każdy miał swojego faworyta lub faworytkę, ale nie na rywalizacji, lecz wspaniałej zabawie najbardziej nam zależało. A tej z pewnością nie zabrakło. W tym miejscu trzeba wymienić niezastąpione wodzirejki imprezy: Gabrysię Trojanowską i Emilkę Brodę, które przy wsparciu Kingi Augustyniak i Ewy Gajewskiej porwały nas do wspólnego karaoke, udowadniając, że wszyscy mamy talent do wspaniałej zabawy.

Ta uroczystość nie byłaby tak udana, gdyby nie pomoc wielu osób. Dziękujemy panu Michałowi Bartosiakowi, który po raz kolejny zadbał o nagłośnienie imprezy. Wsparcie Rady Rodziców i sponsora pozwoliło na obdarowanie upominkami wszystkich występujących uczniów. Wielu rodziców zaangażowało się w przygotowanie uczestników do profesjonalnych występów.

Wreszcie wielkie dzięki dla Was, drodzy artyści - uczestnicy tegorocznego przeglądu, jesteście utalentowani i wspaniali!

Organizatorki: Małgorzata Dylewska, Agnieszka Golus, Marta Czarnecka, Agnieszka Śniechowska 

Marta Czarnecka 

fot. Cezary Zalewski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

-1 # barbara 2019-03-12
Kiedy oglądam te zdjęcia robione na spontana, to nie dziwię się, że chce się chodzić do takiej szkoły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • balcerzak.png
  • staniszewska.png
  • skalska.png
  • slominska.png
  • tokarska.png
  • rozanski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok