• garstka
  • baner do internetu 1000 x 300
  • spac
  • NOVABUD2

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

poniedziałek, 03 czerwca 2019 22:42

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Gostynińskim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie będące organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej w Powiecie Gostynińskim zorganizowało w sobotę (1.06) na terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań rodzinom zastępczym za codzienny trud, troskę i zaangażowanie w prace na rzecz dzieci i młodzieży. Szczególnie ważnym dla rodzin zastępczych oraz organizatorów był udział przedstawicieli samorządu powiatowego oraz samorządów gminnych. Podziękowania rodzinom zastępczym w imieniu samorządu powiatowego złożyła Maria Wróblewska Wicestarosta Gostyniński.

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej do wspólnej zabawy zaprosił również dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych funkcjonujących na terenie Powiatu Gostynińskiego. Uczestnicy uroczystości wysłuchali koncertu muzyki klasycznej w wykonaniu Michaliny Dobaczewskiej uczennicy Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gąbinie oraz występu dzieci i młodzieży z Ogniska Muzycznego działającego przy ECA pod kierunkiem Stanisławy Ambroziak. Goście uroczystości mogli też zobaczyć występ zespołu tanecznego M-PAKA z Gostynina pod kierunkiem Joanny Teśli oraz występ kabaretu UKŁAD KOLEŻEŃSKI z Płocka.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty dla dzieci i młodzieży „Na ludowo i z przytupem” oraz „Lekcja pełna zagadek”. Chętni mogli zwiedzić Pałac w Sannikach z profesjonalnym przewodnikiem.

Dużą atrakcją dla uczestników pikniku był pokaz sprzętu strażackiego. Dzięki zaangażowaniu jednostki OSP w Czyżewie dzieci miały możliwość bliżej poznać specyfikę pracy strażaka oraz zgłębić informację na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Po tak licznych atrakcjach przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy muzyce.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie dziękuje wszystkim uczestnikom uroczystości za obecność oraz tym osobom i firmom, które przyczyniły się do uświetnienia tego wyjątkowego dnia.

Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o rodzicielstwie zastępczym zapraszamy do siedziby przy ul. Ozdowskiego 1A w Gostyninie.

bb.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • cichosz.png
  • ziolkowska.png
  • witkowski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok