• spac
 • NOVABUD2
 • jysk
 • baner do internetu 1000 x 300
 • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

 • reklama-g24.jpg
niedziela, 29 września 2019 23:45

Łukasz Flejszer zdobył srebrny medal trójboju skawińskiego

Klub sportowy OPTIMA Skawina był organizatorem imprezy sportowej dla uczestników kolarstwa, biegania i jazdy na rolkach.

Zawody rozgrywane pod hasłem „Pokonaj Focha” od 2013 roku corocznie przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Duży wybór konkurencji i dystansów zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych sprawia, że zawody są doskonałą okazją do wspólnej zabawy dla całych rodzin.

VII edycji Pokonaj Focha zawodnicy pobijali nie tylko rekordy życiowe w konkurencjach w których brali udział, ale także w ilości startujących zawodników, których łączna suma wyniosła ponad 800 sportowców z całej Polski, Czech, Słowacji, Niemiec.

W godzinach popołudniowych konkurowali ze sobą dorośli zawodnicy, których w poszczególnych konkurencjach wzięło udział: blisko 150 rolkarzy, ponad 100 rowerzystów, ok. 150 biegaczy na 10 km i 100 na 5 km.

W głównym wyścigu rolkarskim na dystansie 10 km pochodzący z Gostynina Łukasz Flejszer /instruktor wrotkarstwa UKS Zwoleń-Team/ zajął wysokie II miejsce /open/, natomiast jego podopieczny Mateusz Chojnacki /UKS Zwoleń-Team/ uplasował się na I miejscu w kategorii M20.

Po zmaganiach rolkarskich Łukasz i Mateusz rywalizowali w konkurencji kolarstwo szosowe również na dystansie 10 km, w której to zajęli w dość szybkim tempie 43 km/h wysokie miejsce 1 /open/ dla Mateusza i 16 miejsce /open/ dla Łukasza.

Dopełnieniem zmagań rolkarskich i rowerowych był 5 km bieg, do którego Łukasz Flejszer przystępował z 2-sekundową przewagą nad głównym rywalem z Jasła i tu zmagania biegowe ukończył na 3. miejscu w kat. M30.

- Suma czasów ze zmagań rolkarskich, rowerowych, biegowych dały mi podobnie jak w roku ubiegłym srebrny medal w TRÓBOJU „FOCHATHLON - SKAWINA” VII zmagań Pokonaj Focha, z którego jestem bardzo zadowolony /łączny czas 00:53:47, który jest lepszy od ubiegłego roku o 15 sekund/ - mówi Łukasz Flejszer.

W elicie sześciu najlepszych zawodników na 5. miejscu TRÓJBÓJ zakończył również zawodnik UKS Z-T Mateusz Chojnacki z czasem 00:55:13.

- Przed naszym klubem ostatnie zmagania rolkarstwa szybkiego już w kolejny weekend w Jaśle 4 października oraz 26 października na hali w Koronowie, a w okresie jesienno-zimowym oprócz szlifowania formy na kolejny sezon startów, część zawodników zamieni rolki na łyżwy.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do początkującej grupy z nauki jazdy na rolkach w każdy poniedziałek o godz. 17:00 na hali MOSiR w Gostyninie, ul. Kutnowska 7A.

Wyniki: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/pokonaj-focha-vii/

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20200731_112454.jpg
 • 20200730_104141.jpg
 • LRutkowski.jpg
 • LWlodarczyk.jpg
 • 20200803_084256.jpg
 • LWasilewski.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok