G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
wtorek, 21 grudnia 2021 11:20

Animal Ghost: Leo i Messi - młodziutkie i wyjątkowe psiaki szukają domów

Nie wiemy czy psiaki połączyła tułacza niedola czy, co bardzo prawdopodobne po prostu są rodzeństwem…

Poza tym, że są bezdomne, łączy je też wiek, bo obydwa mają zaledwie około 1 roku. Na dużego psa jest to praktycznie jeszcze wiek szczenięcy. Psiaki choć zupełnie różne - zachwycają urodą. Charaktery też mają odmienne, ale wierzymy, że każdy z nich znajdzie swoje szczęście i swoją rodzinę na dobre i złe

 

LEO – typ labradora, zarówno z wyglądu jak i zachowania. Radosny, zabawowy, energiczny, przyjazny, ciekawy świata. Wszystko odda za swojego człowieka, opiekunów najchętniej nie odstępowałby na krok, w towarzystwie ludzi jest psem idealnym. Zostawiony sam w zamknięciu potrafi coś zniszczyć. Więc najlepszą opcją dla Leo będzie dom z podwórkiem, na którym będzie mógł zostawać pod nieobecność właścicieli.

 

Szukamy opiekunów, którzy mądrze wprowadzą go w nowe warunki i gdzie docelowo będzie psem domowym. Leo wprost rozpiera energia, więc jeśli lubisz długie spacery i aktywność na świeżym powietrzu to pies dla Ciebie. Leo chętnie współpracuje i szybko się uczy, ładnie ogarnął smycz, mimo, że wcześniej nie miał z nią kontaktu. Fajnie dogaduje się nawet z dużo mniejszymi od siebie psami. Leo jest świetnym materiałem do dalszej pracy, ma wszelkie zadatki, aby w odpowiednich rękach stać się super psem do wszystkiego. 

 

MESSI – przepiękny, puchaty psiak, który rozkochał w sobie tymczasową opiekunkę do granic możliwości. Messi swoim ludziom oddaje się bezgranicznie, ale jest bardzo nieufny w stosunku do obcych – szczeka, nie pozwala się pogłaskać i ucieka od nich, ale w żadnym razie nie próbuje nikogo ugryźć. Najbardziej boi się mężczyzn. Widać, że niczego dobrego nie doświadczył i że wcześniej nikt niczego go nie uczył, więc wszystko jest dla niego nowe. Coraz lepiej radzi sobie ze smyczą, pierwszymi komendami i zabawą. Gramolenie się na kanapę opanował do perfekcji, ale potrafi też grzecznie spędzać czas na własnym posłanku.

 

Messi potrzebuje opanowanych i cierpliwych opiekunów, którzy dadzą mu czas na aklimatyzację i będą traktować jako pełnoprawnego członka rodziny. Szukamy dla niego domu z podwórkiem, blok na ten moment byłby dla niego za dużym obciążeniem. Messi uważnie obserwuje i bierze przykład z psich rezydentów, więc byłoby idealnie, gdyby miał przyjaznego, poukładanego psiego przyjaciela. Messi to jeszcze dzieciak i przed nim dużo nauki, ale jeśli nie boisz się pracy z psem, na pewno nie pożałujesz.

 

Obydwa psy zostały przygotowane do adopcji: odpchlone, odrobaczone, zaszczepione, wykastrowane. Przebywają w Gostyninie. Jeśli któryś z naszych dzieciaków zwrócił Twoją uwagę – dzwoń: 605974653, 509653345.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • MStolinski.jpg
 • ZWrzesiski.jpg
 • WNowogorski.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE