G24

  • baner green horizon 2 1000x300 

  • SSP BOM baner1000x300 v2
     
  • zamek
     
  • petecki
     
  • roman
     
  • BANER 16.06
     
  • 600x200 
poniedziałek, 16 maja 2022 12:34

Walczyli o Puchar Burmistrza Gostynina

W ubiegłą niedzielę (15.05.2022r.) odbyły się „II Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Burmistrza Gostynina”.

Po powitaniu wszystkich zebranych w hali sportowej MOSiR przez organizatora zawodów pana Łukasza Flejszera i uroczystym otwarciu zawodów przez zastępcę burmistrza panią Halinę Fijałkowską, zawodnicy ruszyli po zwycięstwo.

 

W zawodach wzięło udział blisko 50 rolkarzy z Klubu Sportowego Roll Team Bydgoszcz, z Fundacji CRAZY-SPORT (Warszawa) oraz z Gostynina, gminy Gostynin i UKS Zwoleń-Team.

 

WYNIKI przedstawiały się następująco:

FINAŁ Wyścigu 1 pętla rocz. 2016 i młodsi

1 miejsce - Maja Iwańska (UKS Zwoleń-Team) / Jakub Michalski (UKS Z-T)

2 miejsce – Zosia Deroń (UKS Z-T)

3 miejsce – Hanna Deroń (UKS Z-T)

4 miejsce – Antonina Solarska (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu 2 pętle rocz. 2014-2015

1 miejsce – Alicja Paźgier (UKS Z-T) / Mateusz Michalski (UKS Z-T)

2 miejsce – Zosia Żydowo (UKS Z-T) / Antoni Tyrajski (UKS Z-T)

3 miejsce – Klaudia Bartnicka (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu 3 pętle rocz. 2012-2013

1 miejsce – Amelia Waćkowska (UKS Z-T)

2 miejsce – Julia Solarska (UKS Z-T)

3 miejsce – Zuzanna Baranowska (UKS Z-T)

4 miejsce – Agata Rękawiecka (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu 4 pętle rocz. 2010-2011

1 miejsce – Nadia Machała (UKS Z-T) / Maciej Paluch (Fundacja Crazy Sport WARSZAWA)

2 miejsce – Kaja Sobiecka (UKS Z-T)

3 miejsce – Agata Sobiecka (UKS Z-T)

4 miejsce – Wanda Lewandowska (Roll Team BYDGOSZCZ)

-

FINAŁ Wyścigu 5 pętli rocz. 2008-2009

1 miejsce – Natalia Sarzała (UKS Z-T) / Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

2 miejsce – Oliwia Kusa (Roll Team BYDGOSZCZ)

3 miejsce – Wiktoria Kusa (Roll Team BYDGOSZCZ)

4 miejsce – Michalina Zalewska (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu 7 pętli rocz. 2005 i starsi

1 miejsce – Anna Iwańska (UKS Z-T) / Mariusz Michalski (UKS Z-T)

-----

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2014 i młodsi zawodnicy

1 miejsce – Zosia Żydowo (UKS Z-T)

2 miejsce – Alicja Paźgier (UKS Z-T)

3 miejsce – Klaudia Bartnicka (UKS Z-T)

4 miejsce – Antoni Tyrajski (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2011-2013

1 miejsce – Maciej Paluch (Fundacja CRAZY SPORT Warszawa)

2 miejsce – Amelia Waćkowska (UKS Z-T)

3 miejsce – Wanda Lewandowska (Roll Team BYDGOSZCZ)

4 miejsce – Zuzanna Baranowska (UKS Z-T)

-

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2010 i starsi

1 miejsce – Natalia Sarzała (UKS Z-T)

2 miejsce – Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

3 miejsce – Michalina Zalewska (UKS Z-T)

4 miejsce – Kaja Sobiecka (UKS Z-T)

 

Zawody uatrakcyjniły gostynińskie mażoretki.

 

Na zakończenie tego sportowego wydarzenia wszyscy zawodnicy zostali udekorowani medalami, a pani Halina Fijałkowska odebrała w imieniu burmistrza pana Pawła Kalinowskiego podziękowanie za życzliwość i pomoc w organizowaniu zawodów.

 

www.gostynin.pl

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • ZWrzesiski.jpg
  • MStolinski.jpg
  • WNowogorski.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE