• garstka
  • wegiel
  • NOVABUD2

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

siadaczka24

 

  • AKmedia.png
  • SoftNet2.png
poniedziałek, 19 marca 2018 14:32

Siatkarze zagrają o Puchar Burmistrza

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza drużyny do udziału w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Gostynina.

 

Turniej odbędzie się dnia 07.04.2018r.(sobota) godz. 9.30 w Hali sportowej MOSiR Gostynin ul. Kutnowska 7. Termin zgłoszeń do dnia 03.04.2018r. na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie ul. Sportowa 1 09-500 Gostynin tel/fax 0-24 235 33 97

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn i przedstawiony zostanie na odprawie technicznej kierowników drużyn w dniu zawodów.

Przy udziale 4-5 drużyn systemem „każdy z każdym”.Przy udziale 6/8 drużyn, zespoły w wyniku losowania podzielone zostaną na dwie grupy eliminacyjne.

O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zamknięcia listy startowej, w przypadku uzyskania pełnej obsady turnieju, przed upływem terminu zgłoszeń.

Drużyny, które w zeszłorocznym turnieju zajęły I i II miejsce (Gostynin Team i Iskra Szczawin

-w przypadku ich zgłoszenia) rozlosowane zostaną odpowiednio do Gr.”A” lub Gr.”B”.

Rywalizacja w grupach odbywać się będzie systemem „każdy z każdym” na dwóch boiskach.

W fazie finałowej drużyny zagrają w.g. klucza:

drużyna, która zajęła pierwsze miejsca w grupie “A” - z pierwszą drużyną grupy “B” -finał

drużyna, która zajęła drugie miejsce w grupie “A” - z drugą drużyną grupy “B” - o m-ca III-IV

drużyny, które zajęły trzecie/czwarte miejsca w grupach o m-ca V –VI/VII-VIII w turnieju

Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu o zwycięstwie decydować będzie tie-break. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymają puchary ( za m-ca V-VIII puchary za udział) oraz pamiątkowe dyplomy.

Wyróżniający się zawodnicy wskazani przez organizatora pamiątkowe statuetki.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody, kradzieże, kontuzje wynikłe z winy uczestników.Uczestnicy turnieju winni być ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • 20200326_092234.jpg
  • 20200326_092202.jpg
  • bilecka.jpg
  • J.png
  • zajac.png
  • W.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok