• 600x200
  • stihl
sobota, 25 czerwca 2022 19:39

Mazur przegrywa w Pułtusku z Nadnarwianką i pozostaje w okręgówce

Nadnarwianka pokonała Mazura w decydującym meczu barażowym 3:0 i świętuje awans do V ligi.

W 10 minucie w polu karnym Dariusz Kurkowski faulował Macieja Ostrowskiego i sędzia podyktował rzut karny. Strzał doświadczonego Piotra Bobowskiego obronił Hubert Borowy. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze obejmują jednak prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Marcin Rębała.

W drugiej połowie w 64 minucie Dawid Sokołowski podwyższa wynik na 2:0, a 6 minut poźniej jest już 3:0 po bramce Emila Rembiejewskiego.

Sprawę awansu do V ligi mogliśmy załatwić tydzień temu w sobotę w Gostyninie w meczu z ostatnimi w tabeli Stegnami Wyszogród. Remis mocno skomplikował walkę o wyższą klasę rozgrywkową, co bezwzględnie wykorzystała Skra Drobin, awansując bezpośrednio do V ligi.

Po pierwszym remisowym meczu u siebie z Nadnarwianką, kibice wierzyli, że awans uda się zrobić, tym bardziej, że piłkarze z Pułtuska nic wielkiego nie pokazali. Dziś wygrali pewnie i to oni cieszą się z awansu.