• kutno1
  • bsbs
  • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

  • SoftNet2.png
  • AKmedia.png
  • BANER-PSY-G24.jpg
czwartek, 29 marca 2018 14:23

Oświadczenie odnośnie otwartego konkursu ofert w ramach rozwoju sportu w 2018r.

Szanowni Państwo,
w związku z szeroko komentowanym ogłoszeniem wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2018 roku na terenie Gminy Miasta Gostynina w ramach rozwoju sportu, pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że środki w wysokości 330.000 zł zostały rozdysponowane na podstawie opinii komisji konkursowej (Zarządzenie nr 32/2017 Burmistrza Miasta Gostynina z dnia 16 marca 2018 r.).

 

Komisja konkursowa została powołana, aby w niezależny sposób przeprowadzić konkurs i dokonać merytorycznej oceny ofert. W jej skład wchodzą: Andrzej Robacki – Przewodniczący Rady Miejskiej, Urszula Pieniążek – Radna Rady Miejskiej, Zbigniew Chorążek – Radny Rady Miejskiej, Krzysztof Markus – Radny Rady Miejskiej, Paulina Toruniewska – Naczelnik Wydziału Pozyskiwania Środków Zewnętrznych oraz Magdalena Świderska - Naczelnik Wydział Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia.
W większości są to oferty z zupełnie odmiennych dyscyplin sportowych, więc niełatwo jest ocenić i porównać osiągnięcia, czy zaangażowanie. Potrzeby i oczekiwania każdej organizacji są bardzo duże, których pomimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować. Zostały narzucone szczegółowe kryteria, aby móc w sprawiedliwy dla wszystkich sposób podzielić kwotę jaką dysponujemy. Informuję, iż wnioski zostały przygotowane na różnym poziomie merytorycznym, co miało odzwierciedlenie w końcowej punktacji. Ubolewam, że nie wszyscy są zadowoleni z wyników konkursu, jednak mam nadzieję, że środki, które kluby sportowe otrzymały, w dalszym ciągu pozwolą rozwijać sportowe umiejętności.

Serdecznie gratuluję osiągnięć i wyników sportowych, tym samym składam świąteczne życzenia dla wszystkich zawodników, kadry trenerskiej, działaczy, kibiców i sympatyków sportu.

Paweł Kalinowski
Burmistrz Miasta Gostynina

Środki w wysokości 330.000 zł zostały przydzielone w następujący sposób:
Gostyniński Szkolny Związek Sportowy - 20.000,00 zł
UKS Zwoleń Team - 20.000,00 zł
MUKS Handball Team Skrwa Gostynin - 30.000,00 zł
UKS Football Education - 1.000,00 zł
UKS Alfa przy Gimnazjum Nr 2 w Gostyninie - 30.000,00 zł
MKS Mazur - 210.000,00 zł
Klub Żeglarski Halls - 15.000,00 zł
Klub Sportowy Błyskawica Lucień - 4.000,00 zł
Klub Sportu Walki K.O. Fight Team Gostynin - 0 zł

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • wroblewska.png
  • lewandowski.png
  • SGajewski.jpg
  • bielinska.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok