G24

 • baner green horizon 2 1000x300

   

 • dekra1
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
wtorek, 16 sierpnia 2022 22:25

Awans reprezentacji KŻ "HALS" do I ligi

Reprezentacja Klubu Żeglarskiego HALS prowadzona przez sternika Witolda Reszkowskiego zajmując 3 miejsce w tegorocznym cyklu II Polskiej Ligi Żeglarskiej uzyskała kwalifikacje do I Ligi w sezonie 2023.

Ten historyczny sukces, w którym sportowcy z naszego miasta awansują na tak wysoki poziom zawodów, stał się możliwy dzięki zdobyciu I miejsca w ostatniej rundzie cyklu regat II Ligi, rozgrywanych w miniony weekend na jeziorze Dąbie koło Szczecina. Od przyszłego sezonu Gostyniński klub będzie współzawodniczył wśród kilkunastu najlepszych klubów z Polski pokazując że systematyczna praca, determinacja i wsparcie jakie władze naszego miasta udzielają wielu wartościowym sportowcom pozwalają zdobywać wspaniałe wyniki.

 

www.gostynin.pl

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

0 # obatel 2022-08-17
BRAWO !!!!!!!!!!!! SAM 60 LAT TEMU TEŻ TROCHĘ ŻEGLOWAŁEM . PIĘKNY SPORT .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • SSzubert.jpg
 • DNelke.jpg
 • sokolowski.jpg
 • janicki.jpg
 • tomasik.jpg
 • HBak.jpg
 • JTomczak.jpg
 • renda.jpg
 • WKamierkiewicz.jpg
 • nowakowski.jpg
 • MDolegowski.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE