G24

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
środa, 09 listopada 2022 15:04

Gostynińska firma wspiera Akademię Wisły Płock

Gostyniński producent konstrukcji fotowoltaicznych Energy5 rozpoczął współpracę sponsorską z Wisłą Płock, mającą na celu wsparcie klubowej Akademii. Umowa została zawarta na sezon 2022/2023.

Piłka nożna od zawsze jest naszą pasja, którą dzielimy wraz z pracownikami i klientami Energy5. Tym bardziej cieszy nas rozpoczęcie współpracy z Wisłą Płock, która jest jedną z najsilniejszych sportowych marek regionu. Wierzymy, że podpisanie kontraktu zapewni płockiemu klubowi wsparcie w rozwoju młodych piłkarzy, a marka Energy5 umocni swój wizerunek na lokalnym rynku – powiedział Piotr Żbikowski, Prezes Zarządu Energy5.

 

Energy5, podobnie jak Wisła Płock, zawsze aspiruje do największych sukcesów. To, co nas łączy, to motywacja do osiągania jeszcze lepszych wyników! Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój młodych talentów, które mamy nadzieję w przyszłości będą stanowiły o sile Klubu Wisła Płock. Jesteśmy przekonani, że zaplanowane działania przyniosą satysfakcjonujące efekty dla obydwu stron – dodał Marek Lewandowski, Dyrektor Operacyjny Energy5.  

 

Energy5 to czołowy producent mocowań do modułów fotowoltaicznych, doceniany za innowacyjne podejście projektowe oraz wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Oferta firmy obejmuje kilkadziesiąt unikalnych systemów wolnostojących, dachowych, elewacyjnych, wiat samochodowych tzw. AUTOBOX oraz systemów podążających za słońcem – trackerów fotowoltaicznych. Bogaty portfel zrealizowanych już projektów obejmuje ponad 4500 MW wyprodukowanych systemów mocowań.

 

Jako jeden z liderów w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych staramy się działać odpowiedzialnie. W Energy5 wspieramy rozwój lokalnej społeczności, do której sami należymy - chętnie podejmujemy się inicjatyw, promujących zdrowy i aktywny tryb życia. Angażujemy się także w działania ograniczające emisję gazów cieplarnianych do atmosfery oraz w projekty wpływające na poprawę klimatu i jakości środowiska. W tym roku, z okazji 7 jubileuszu firmy, posadziliśmy 700 drzew na terenie gminy Gostynin, w której znajduje się oddział Energy5 – mówił Marek Lewandowski, Dyrektor Operacyjny Energy5. 

 

Na mocy podpisanej umowy firma Energy5 Sp. z o.o. zyskała tytuł Partnera. Logo marki Energy5 będzie widoczne na terenie stadionu, jak również w klubowych kanałach komunikacji. - Sukcesywnie powiększamy grono partnerów i sponsorów Wisły Płock. Cieszę się, że dziś jako klub możemy poinformować o podpisaniu umowy z firmą Energy5, która zdecydowała się na finansowe wsparcie klubowej Akademii w dalszej części sezonu 2022/2023. To na pewno pomoże nam wykonać kolejny krok do przodu, jeśli chodzi o rozwój piłki młodzieżowej - dodał Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

 

Energy5 Sp. z o.o.

ul. Ziejkowa 5

09-500 Gostynin

www.energy5.pl

www.wisla-plock.pl

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • JTomczak.jpg
 • nowakowski.jpg
 • CWisniewski.jpg
 • szwarc.jpg
 • kowalska.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE