G24

 • smyk

   

 • rowery
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
 • softnet
   
wtorek, 20 grudnia 2022 06:30

1. miejsce UKS ZWOLEŃ-TEAM w klasyfikacji ogólnopolskiej klubów „wrotkarskich” za rok 2022

W ostatnim czasie pisaliśmy, iż reprezentujący nasze miasto i gminę Gostynin Uczniowski Klub „ZWOLEŃ-TEAM” w roku 2022 wywalczył 37 medali torowych Mistrzostw Polski oraz 18 medali ulicznych Mistrzostw Polski, tym samym zajmuje 554. miejsce na 3770 klubów sklasyfikowanych ze wszystkich dyscyplin naszego kraju.

Jeśli chodzi o sporty wrotkarskie - UKS Z-T zajmuje w ogólnopolskim rankingu wysokie 1. miejsce na 23 kluby uczestniczące w mistrzostwach Polski 2022 z sumą punktów 74,33 uzyskanych przez młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych, młodzików.

 

Serdeczne podziękowania kieruję do zawodników oraz rodziców ze wszystkich grup ćwiczebnych. Wasz trud i poświęcenie włożone w miniony sezon 2022 są bezcenne i godne naśladowania. Stawiamy na dzieci, młodzież oraz dorosłych i liczymy, że z roku na rok nasz Klub dzięki Wam osiągać będzie coraz większe sukcesy (międzynarodowe) i pozostanie sportową dumą miasta i gminy Gostynin – mówi instruktor UKS Z-T.

 


Zastanawiacie się na jakie dodatkowe zajęcia zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy dzieci i młodzież, które potrafią utrzymać się na łyżworolkach w każdy poniedziałek i w czwartek w godz. 17:00-18:00.

 

Miejsce treningu: HALA MOSiR, ul. Kutnowska 7a /przy SP nr 5 w Gostyninie/

Niezbędny: kask, ochraniacze, rolki.


 

INFORMACJE:

www: www.zwolen-team.pl

fb: Uks Zwoleń-Team

tel. 609 319 002

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • kozlowska.png
 • zaborowski.png
 • susanne.png
 • taube.png
 • doral.png
 • skonieczna.png

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE