• spac
  • garstka
  • baner do internetu 1000 x 300
  • jysk
  • NOVABUD2

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

  • reklama-g24.jpg
sobota, 21 kwietnia 2018 22:28

Bartosz Bazela dyrektorem toruńskich lasów

Dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny powołał nowego dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu. Został nim gostyninianin Bartosz Bazela, dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Supraśl (RDLP w Białymstoku).

- To było wielkie zaskoczenie ale jednocześnie radość z tego, że pan Andrzej Konieczny Dyrektor Generalny Lasów Państowych obdarzył mnie tym zaszczytnym stanowiskiem i zaufaniem. Przede mną duże wyzwanie mające na celu zoptymalizowanie procesu usuwania skoków klęski wiatrołomów w dyrekcji toruńskiej. Jestem pełen optymizmu – powiedział portalowi gostynin24 Bartosz Bazela.
Przenosiny do Torunia to tak naprawdę powrót do rodzinnego miasta. - Zawsze z dumą podkreślałem skąd pochodzę. Bardzo się cieszę, że wracamy razem z rodziną do Gostynina. Przez cały czas mieszkania na Podlasiu śledziłem z uwagą co się dzieje w Gostyninie. Rodzina, przyjaciele i oczywiście portal gostynin24 były źródłem moich wiadomości. Zresztą jako Nadleśniczy Nadleśnictwa Supraśl wspierałem finansowo różne projekty realizowane przez Burmistrza Pawła Kalinowskiego, m.in. tak mi bliski Hołd Ruski. Tęskniłem za Gostyninem. Teraz po powrocie tu będę jednak rownież tęsknił za Supraślem - perłą Podlasia. 

Cieszę się z powrotu do miejsca w którym się urodziłem, wychowałem i znajdują się groby moich rodziców – mówi dyrektor Bazela.

Pracę zawodową rozpoczął w roku 2002 jako stażysta w Nadleśnictwie Łąck (RDLP w Łodzi). Później pracował jako referent w Urzędzie Miasta Gostynin. Przez następnych dwanaście lat był specjalistą Służby Leśnej ds. zagospodarowania lasu w Nadleśnictwie Gostynin, gdzie prowadził m.in. sprawy z zakresu hodowli i ochrony lasu, selekcji, nasiennictwa i szkółkarstwa oraz ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, zamówień publicznych, a także certyfikacji lasów. Do jego obowiązków należała również administracja Systemem Informatycznym LP, obsługa i aktualizacja Leśnej Mapy Numerycznej oraz edukacja leśna. Stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Supraśl, dotkniętego w 2016 r. klęską wiatrołomów, piastował od 08.05.2017 r. do 13.04.2018 r.

Nowy dyrektor swoją pracę pragnie opierać na uczciwości, wzajemnym szacunku i pracy w zespole. Bartosz Bazela deklaruje, że jednym z priorytetów jest dla niego współpraca z samorządami oraz dbanie o pozytywny wizerunek Lasów Państwowych. 

and.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+3 # 1111111111111111 2018-04-24
Gratuluje serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • 20200731_112454.jpg
  • 20200804_081805.jpg
  • 20200803_084256.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok