G24

 • smyk

   

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
środa, 01 lutego 2023 11:53

Prokuratura kończy postępowanie w sprawie śmierci młodego mężczyzny w Miałkówku na terenie „Okrąglaków”

Jest już postanowienie o przedstawieniu 9 zarzutów mężczyźnie, który w sierpniu 2022 roku na terenie dawnego ośrodka żyrardowskiego w Miałkówku doprowadził do śmierci mężczyzny, z którym wcześniej przyjechał do „Okrąglaków” i pił alkohol.

W sierpniową noc do Miałkówka przyjechało czterech młodych mężczyzn z Płocka i na terenie opuszczonego ośrodka wypoczynkowego spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło do nieporozumienia i awantury, w wyniku czego Sebastian K. zaczął uderzać w twarz Dawida S., a ten w wyniku bójki spadł z trzeciego piętra i poniósł śmierć na miejscu. Cała trójka mężczyzn oddaliła się z miejsca zbrodni i nie poinformowała służb o zaistniałym incydencie. O leżącym mężczyźnie poinformował Policję dopiero przypadkowy przechodzień.

 

Policja pod nadzorem Prokuratury prowadziła śledztwo w sprawie i ujawniła trzech mężczyzn, którzy zostali tymczasowo aresztowani. Jak powiedział nam prokurator Damian Zimniak – Sebastian K. nadal przebywa w areszcie i w najbliższy poniedziałek usłyszy 9 zarzutów, m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci. Dwaj kompani już usłyszeli zarzuty o nieudzielenie pomocy człowiekowi, któremu grozi utrata życia i przyznali się do zarzucanych czynów.

 

Wszyscy mężczyźni to mieszkańcy Płocka w wieku niespełna 30 lat.

 

and.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • IMG_20230328_182618.jpg
 • IMG_20230325_115415.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE