G24

 • elgo
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
niedziela, 23 stycznia 2022 10:59

W jakich sytuacjach warto wykupić ubezpieczenie na wyjazd dla grupy?

Niektóre doświadczenia związane z podróżami są po prostu lepsze, gdy realizujesz je razem z przyjaciółmi lub rodziną. Podróżujesz po Azji ze swoimi znajomymi, spędzasz spokojny tydzień w Grecji z rodzeństwem, a może wybierasz się na narty do Alp Szwajcarskich ze swoim zespołem z pracy? Bez względu na powód, wybierz proste i sprawdzone rozwiązania, jak np. ubezpieczenie na wyjazd dla grupy, które wszystkim uczestnikom zapewnia taki sam poziom niezbędnej ochrony.

Na czym polega grupowe ubezpieczenie na wyjazd?

Priorytetem tego typu polis jest ułatwienie przygotowań do każdego wyjazdu, a także zaoszczędzenie kupującym czasu i często również pieniędzy. Ubezpieczenie grupowe obejmuje praktycznie wszystko, co normalnie byłoby ubezpieczone w ramach polisy indywidualnej. Jego największą przewaga jest fakt, że nie trzeba kupować osobnych wariantów dla każdego uczestnika wyjazdu. To szybkie, proste i opłacalne. Jeśli w zagraniczną podróż rusza grupa przynajmniej 10 osób, ubezpieczenie tego typu będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem.Co obejmuje taka polisa? W jej ramach można liczyć na zwrot kosztów leczenia, ratownictwa i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych), NNW oraz Assistance. Co istotne, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozszerzyć zakres ochrony, wybierając np. dodatkowy pakiet ubezpieczenia sportów wysokiego ryzyka, zgubienia bagażu czy odpowiedzialności cywilnej.

Kiedy warto wykupić polisę dla grupy?

Ubezpieczenie na wyjazd dla kilku osób sprawdzi się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim jednak należy spełnić wspomniany już warunek minimum 10 uczestników wyjazdu, którego docelowym kierunkiem jest jedno z europejskich państw. Może być to zarówno podróż z rodziną, jak i znajomymi czy współpracownikami. Polisy tego typu są chętnie wybierane przez wszelkiego rodzaju sformalizowane grupy, takie jak zespoły taneczne lub drużyny sportowe. Będzie to również idealne rozwiązanie w przypadku firmowych wyjazdów integracyjnych.

Jak kupić ubezpieczenie na wyjazd dla grupy?

O tego typu polisę najlepiej zapytać w stacjonarnej placówce zaufanego biura podróży lub zadzwonić na jego infolinię. Wcześniej jednak warto ustalić wraz z osobami, które będą brały udział w wyjeździe, jakiego zakresu ochrony oczekują oraz jakim budżetem dysponują. Najlepiej w takiej sytuacji znaleźć złoty środek między najwyższym a najniższym budżetem każdego uczestnika. W ten sposób wszyscy będziecie mogli pozwolić sobie na ubezpieczenie, gwarantujące dobrą ochronę podczas wakacji.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • TMaciejewski.jpg
 • MKowalska.jpg
 • ABrylka.jpg
 • MDobrowolska.jpg
 • LSzybielski.jpg
 • APodel.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE