G24

 • smyk

   

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
poniedziałek, 16 stycznia 2023 09:27

Sprawdź, zanim odbierzesz. Przekonaj się, jak działa książka telefoniczna numerów komórkowych

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe służą nam do wielu codziennych czynności. Każdego dnia wysyłamy za ich pomocą maile, dokonujemy płatności czy też przeglądamy media społecznościowe. Swobodny dostęp do Internetu za pośrednictwem smartfonu umożliwia również szybkie sprawdzenie nieznanego numeru telefonu w bazie online. Dlaczego warto weryfikować dzwoniących i gdzie najlepiej to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Fakt, iż obecnie prawie każdy jest posiadaczem telefonu komórkowego, nie tylko znacząco ułatwia kontakt na odległość, ale również umożliwia dokonywanie wielu transakcji z niemal każdego miejsca na świecie. Niestety, część osób postanowiła wykorzystać technologię do oszukiwania innych ludzi. Cyberprzestępcy nie tylko dokonują kradzieży za pomocą niebezpiecznych linków, przesyłanych za pośrednictwem e-maili lub SMS-ów, ale również poprzez wykorzystanie połączeń telefonicznych. Jeżeli chcesz ustrzec się przed oszustwem, książka telefoniczna numerów komórkowych jest stroną, którą powinieneś regularnie odwiedzać. Dowiedz się dlaczego.

Po co korzystać z książki telefonicznej numerów komórkowych?

Internetowa książka telefoniczna numerów komórkowych stanowi bazę danych, w której użytkownicy mogą określać numery jako przydatne lub potencjalnie niebezpieczne, np. 601100545. Dzięki niej możesz uniknąć nękających połączeń od telemarketerów lub w spokoju odebrać, jeżeli akurat oczekujesz kuriera.

Zdarza się, że oszuści podszywają się pod ubezpieczycieli, pracowników telefonii komórkowej lub banków, aby wyłudzić dane poufne lub wymusić dokonanie sfałszowanej płatności. Korzystając ze strony, jaką jest internetowa książka telefoniczna numerów komórkowych, nie tylko sprawdzisz, czy numer telefonu faktycznie należy do którejś z tych instytucji, ale również podzielisz się własnymi doświadczeniami związanymi z takimi połączeniami.

Dowiedz się więcej na ten temat. Kliknij tutaj

Co daje korzystanie z internetowej książki telefonicznej?

Korzystanie z książki telefonicznej online jak np. infonumer.pl, będącej bazą numerów komórkowych, jest niezwykle proste. Strona internetowa jest bardzo intuicyjna i przejrzysta, dzięki czemu możesz sprawnie poruszać się po niej. Jeżeli korzystasz z Internetu na telefonie komórkowym lub tablecie pobierz aplikację, która ułatwia przeglądanie książki telefonicznej na urządzeniach mobilnych.

Strona internetowa umożliwia dostęp do wielu różnych opcji. Nie tylko sprawdzisz na niej, kto do Ciebie dzwonił, ale również dowiesz się jaki status nadali danemu numerowi inni użytkownicy (np. telemarketer, kurier lub fotowoltaika). Aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia blokowanie wiadomości SPAM, zarządzanie niechcianymi numerami, zapisywanie osób dzwoniących na czarnej liście lub łatwe dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat połączeń z innymi użytkownikami serwisu. Sprawdzając połączenia telefoniczne w bazie danych online, już nigdy więcej nie będziesz musiał przeprowadzać niechcianych rozmów z nieznanymi numerami.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • IMG_20230328_182618.jpg
 • IMG_20230325_115415.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE